Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od poloviny listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Díky

Honza 04.02.2021
Děkuji, že za jedné deštivé noci jste si nezištně udělala čas na neznámého trpícího, co se zjevil ve vašem životě a kterému jste pomohla hodinkou hovoru o věcech, které by třeba jiným ani říct nedokázal. Nevěřím v anděly, ale po dnešku bych měl. Jste člověk, pro něhož lidskost není prázdné slovo. Pokud takových bude víc, doba civodová bude muset utéct jinam. Díky.
_()_

Tipy jak srovnat hormonální hladiny

Klára Dvořáková 03.03.2020
Hormonální jógu jsem zkusila a navíc i další způsoby jak vyrovnat hormonální nerovnováhu v těle. Pomáhají i bylinky a ricinový olej: https://vymysleno.cz/jak-se-zbavit-cysty-na-vajecniku/

Re: Tipy jak srovnat hormonální hladiny

Hana Jelínková 11.09.2020
Děkuji Ti, Klárko za tip, určitě to mnohým ženám pomůže. :)

Hormonální jóga Brno

Veronika 11.02.2020
Děkuji za pohodový kurz HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE vedený Hankou. Nevěděla jsem, co čekat, ale kurz plynul a já se postupně sladila s dechem i jednotlivými cviky, i když nejsou zase tak snadné, jak jsem doufala. Vzhledem ke svým problémům budu hormonální jógu cvičit a těším se na případnou opakovací lekci.

zlaté ruce

Martina Malá 11.01.2020
Paní Jelínková má zlaté ruce a je i skvělá psychoterapeutka. Letité problémy řešené klasickou cestou přes doktory a dále s mnoha alternativními jedinci, i s psychologem se mi neustále vracely. Od léčby u paní Jelínkové se cítím skvěle, jsem konečně zase zdravá. Děkuji mnohokrát!

Gynekologické problémy

Markéta Kovářová 14.12.2019
Asi šest let jsem trpěla gynekologickými potížemi způsobenými především kvasinkovou infekcí, která se mi opakovaně vracela. Klasická medicína mi nedokázala pomoci, doktoři mi sdělili, jsem v podstatě zdravá a nedá se s tím nic dělat. Paní Hanka mě těchto problémů zcela zbavila během jednoho roku pomocí čínské medicíny, cvičení a akupunktury. Chtělo to trpělivost nás obou, ale jsem zdravá a za to moc děkuji.

THANK YOU

Zack Torres 27.11.2019
Thank you for treating me like a person, for encouraging me and caring about my life outside of my injuries. Your knowledge and ability to help got me back on my feet faster than I could imagine. You are a true gem! I can not thank you enough, Hana!!

kurz hormonální terapie

Kateřina Jančíková 08.09.2019
Děkuji za skvěle vedený kurz homonální jógové terapie, za předané zkušenosti a znalosti. Absolvovala jsem kurz HJT podruhé, předtím u jiné lektorky a tento mi sedl mnohem víc, spousta informací se mi konečně propojila, pospojovaly se souvislosti a cviky se mi také provádí snadněji. Díky a těším se na další setkání :)

Menopauza

Táňa K. 27.08.2019
Díky za vysvětlení příčiny mé nespavosti, špatné paměti a ztráty energie a nastavení správné léčby včetně cvičení hormonálních cviků. Vše se mi zlepšuje a opět je ze mě aktivní seniorka. Moc Vám, Hanko, děkuji!

Hormonální jóga

Alice Slaná 31.07.2019
S paní Hankou mám výbornou zkušenost. Delší dobu jsme pracovaly společně na uzdravení mých gynekologických problémů, které díky její léčbě zcela ustoupily. Moje čerstvá zkušenost je také z lekcí hormonální jógy. Výborně vysvětleno, těším se na účinek! Děkuji za vše. :)

Kvalita za dobrou cenu!

Jaroslav Opravil 30.04.2019
Pani je moc mila a moc dobre vi ocem mluvi a co dela kdyz radi a dela svou praci.Jinde clovek dojde lehne a max slysi vetu co ho boli.Tady jde ale videt u pani ze se opravdu zajima o Vas problem a snazi se ho vyresit ikdyz samozrejme za jednu navstevu se problem nikdy nevyresi. Jsem spokojen a urcite ma navsteva nebyla posledni.

Mohu jen doporučit

Skopalíková J. 26.01.2019
Paní Jelínková mi pomohla zbavit se dlouhotrvajících bolestí kolen, hlavy a kyčlí. Na její doporučení jsem začala i cvičit SM Systém, napřed na rehabilitaci, neb to bylo zdarma. Tam mě naučili 3 cviky a já byla spokojená jak je to snadné. Pak jsem přišla na první lekci SM Systému k paní Jelínkové a nestačila jsem se divit, chtěla jsem to i vzdát, cvičení mi připadalo náročné, lektorka skvělá, ale přísná a já nebyla zvyklá cvičit. Nakonec jsem po několika rozhovorech s paní Jelínkovou na lekcích vydržela a koupila si gumy a podložku i domů. Cvičím přes rok, denně 2 x 15 minut, čas od času si zaplatím individuální lekci v Aura studiu a podle posledních rtg snímků se mi hodně srovnala páteř a hlavně mě nic nebolí. Za to vděčím hlavně paní Hance, která byla ochotná vysvětlovat neustále dokola a naučila mě nejen mít ráda a uvědomit si moje tělo, ale také správně stát, chodit i cvičit.

Unikát mezi terapeuty

Radek O. 01.09.2018
Paní Jelínková je člověk, jíž podobného jsem asi za svých 50 let života ještě nepotkal. Jen tak mezi řečí při psycho-terapii (kde je během několika minut schopná dostat se přímo k věci, jste-li na to připraveni), mě zbavila bolesti hlavy a po terapii ještě bolesti kolene. Částka za pomoc 3v1 byla velmi přívětivá. Řekl bych, že takoví lidé snad padají z nebe?

uzdravení

Marek Skoták 09.03.2018
Děkuji paní Hance za skvělou péči, srovnání těla a duše. Je mnoho povolaných, ale těch vyvolených terapeutů co skutečně pomohou není mnoho. Paní Jelínkovou doporučuji na terapie, cvičení SM sytému i masáže.

Nový start

Marcela Vodrážková 29.01.2018
Děkuji Vám paní Hanko za restart!! Přišla jsem k Vám "rozložená na díly" a se slzami v očích. Při prvním sezení jsem vlastně vůbec nerozuměla tomu, co mi říkáte, byla jsem zamotaná v síti vlastní bolesti a pravdy a vnímala jsem jen půlku toho co jste se mnou probírala. Přišla jsem domů a řekla si, že musím najít někoho kdo mě skutečně pochopí. Termín u Vás jsem zrušila, ale za týden jsem se znovu objednala. Něco mi začalo docházet, vaše slova mi totiž zněla v hlavě. Druhé a další sezení bylo jako bych pokaždé otevřela dveře a za nimi stále více svítilo slunce. Neskutečně jste mi pomohla a omlouvám se za svoji natvrdlost. Měla jste ve všem pravdu. Děkuji.

Vždy se sem ráda vracím

Vaverková 17.12.2017
Paní Jelínková mě pokaždé nabije pozitivní energií, její terapie mě posouvají k lepšímu životu. Oblíbila jsem si i její relaxační masáže a jsem jí neskonale vděčná za vyléčení letitého ekzému mé dcery.

Skvělé

Lucie Káňová 22.11.2017
Paní Jelínková mě mile překvapila svým přístupem. Sice jsem se objednala "jen" na masáž, ale mám i jiné problémy, které se mnou paní Jelínková probrala. Masáž byla moc příjemná, stejně tak náš rozhovor a pochopení problému, když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se vznáším.

úleva

Myslínová L. 15.09.2017
Paní Jelínková má značné znalosti z přírodní medicíny a psyschosomatiky, které dokáže okamžitě aplikovat. Pomohla mi od různých nemocí, jsem ráda, že mi byla doporučena.

Soukromé lekce jógy

Jarmila 09.08.2017
Hanka mi byla doporučena kamarádkou, která k ní chodí cvičit na skupinové lekce. Vyzkoušela jsem s ní tedy několik soukromých lekcí jógy a konečně mám pocit, že chápu jednotlivé ásany, cítím se v nich pohodlně a jsem schopná vnímat své tělo, což jsem při lekcích dříve neznala. Vyzkoušela jsem i proměření akupunkturních drah, protože mě zajímal princip. Zajímavé je, že to asi opravdu funguje, protože mi Hanka sdělila problémy o nichž jsem se nezmiňovala, ale mám je už delší dobu. Tak se je teď snažíme vyléčit. Hanka je pro mě jedna z mála vyvolených i povolaných.

SM systém

Matěj 31.07.2017
Chodím k paní Jelínkové na individální lekce SM Systému. Cvičil jsem dlouhou dobu doma na základě instrukcí od fyzioterapeutky, ale výsledky jsem neměl. U paní Jelínkové jsem zjistil že cvičím špatně. Své tělo jsem neměl správně srovnané, aby vůbec mohl nějaký efekt nastat. Jsem rád, že mi byla doporučena. Po měsíci cvičení pod jejím dohledem jsem se zbavil bolesti zad, uvidíme zda se srovná i výhřez plotýnky aspoň o pár stupňů.
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

 

Při práci používám bylinné produkty firmy Just, které zde můžete i zakoupit. Bylinky v naší rodině vždy hrály významnou roli v péči o zdravé tělo a duši a výrobky švýcarské firmy Just jsou roky prověřené nejen mnou a mojí rodinou. V případě, že máte o některý produkt zájem, ráda Vám poradím (produkty Just jsou dostupné pouze u přímých prodejců). Více zde:  www.tcm-masaze.eu/just/

Kontakt

Mgr. Hana Jelínková AURA STUDIO
TERAPIE, CVIČENÍ, MASÁŽE, ČÍNSKÁ MEDICÍNA:
Ondrova 12, Brno - Kníničky
PARKOVÁNÍ ZDARMA u domu případně parkoviště ul. Rekreační / Ondrova :)

BYSTRC
JÓGA, SM SYSTÉM, HORMONÁLNÍ JÓGA
Fleischnerova 1a, Brno (baletní sál, Bystrouška)

KNÍNIČKY
JÓGA, CVIČENÍ PRO SENIORY
Tělocvična, Ondrova 25
420605104913

aurastudio@seznam.cz