Mohu jen doporučit

Skopalíková J. 26.01.2019
Paní Jelínková mi pomohla zbavit se dlouhotrvajících bolestí kolen, hlavy a kyčlí. Na její doporučení jsem začala i cvičit SM Systém, napřed na rehabilitaci, neb to bylo zdarma. Tam mě naučili 3 cviky a já byla spokojená jak je to snadné. Pak jsem přišla na první lekci SM Systému k paní Jelínkové a nestačila jsem se divit, chtěla jsem to i vzdát, cvičení mi připadalo náročné, lektorka skvělá, ale přísná a já nebyla zvyklá cvičit. Nakonec jsem po několika rozhovorech s paní Jelínkovou na lekcích vydržela a koupila si gumy a podložku i domů. Cvičím přes rok, denně 2 x 15 minut, čas od času si zaplatím individuální lekci v Aura studiu a podle posledních rtg snímků se mi hodně srovnala páteř a hlavně mě nic nebolí. Za to vděčím hlavně paní Hance, která byla ochotná vysvětlovat neustále dokola a naučila mě nejen mít ráda a uvědomit si moje tělo, ale také správně stát, chodit i cvičit.

Přidat nový příspěvek

Při práci používám bylinné produkty firmy Just, které zde můžete i zakoupit. Bylinky v naší rodině vždy hrály významnou roli v péči o zdravé tělo a duši a výrobky švýcarské firmy Just jsou roky prověřené nejen mnou a mojí rodinou. V případě, že máte o některý produkt zájem, ráda Vám poradím (produkty Just jsou dostupné pouze u přímých prodejců). Více zde:  www.tcm-masaze.eu/just/

Kontakt

Mgr. Hana Jelínková AURA STUDIO - TERAPEUTICKÉ a POHYBOVÉ CENTRUM ZDRAVÍ
PSYCHOTERAPIE, ČÍNSKÁ MEDICÍNA, MASÁŽE, REHABILITACE, CVIČENÍ:
Ondrova 12, Brno - Kníničky
PARKOVÁNÍ ZDARMA u domu případně parkoviště ul. Rekreační / Ondrova :)

BYSTRC
JÓGA, SM SYSTÉM, HORMONÁLNÍ JÓGA
Fleischnerova 1a, Brno (baletní sál, Bystrouška)
420605104913

aurastudio@seznam.cz