Trošku z historie

O celostní, alternativní medicínu se aktivně zajímám přes 25 let a to především díky mojí mamince, Zdeňce Jelínkové, úspěšné léčitelce, terapeutce alternativní a tradiční čínské medicíny, chiropraxe, reflexní terapie, su joku a lektorce kurzů baňkování, jejíž vyjímečná metoda se nadále vyučuje v masérských školách v ČR i na Slovensku a kterou také ráda zájemce o tradiční čínskou medicínu a baňkování naučím. Moje maminka si prošla cestou nemoci a uzdravení, aby se mohla naučit uzdravovat druhé a sama mi často říkávala, že mám velké štěstí, že v tak mladém věku mám přístup k informacím, které byly za minulého režimu u nás nedostupné a navíc mi znalost angličtiny umožnila zakoupit si literaturu v jiných zemích nebo tam přímo studovat. Je pravdou, že jsem cca od 18ti let nakupovala hlavně knihy týkající se uzdravování těla a duše a hltala každou stránku. 

Přestože mám mnohá osvědčení, dva vysokoškolské tituly (psychologie a general management), akreditované certifikáty z ČR i z USA, tak si myslím, že nejsou až tak podstatné jako fakt, že člověk, aby mohl tomu druhému skutečně pomoci od zdravotních či psychických problémů, k této práci musí být alespoň zčásti předurčen, tzn. měl by mít rád lidi, stále na sobě pracovat, těšit se z přítomnosti každé nové osůbky, která mu do života přichází a snažit se tomu druhému upřímně pomoci, nikoliv na něm jen chtít vydělat. Ve své práci musím vždy vidět ten "vyšší cíl", kterým je pomoc druhému. Svoji práci dělám srdcem a přestože na Vás někdy mohu být přísnější, nebo zkrátka řeknu upřímně jak se věcí mají, tak to bude jen proto, abyste se co nejrychleji uzdravili a dostali své tělo i duši do pohody :). 

Doufám a ve skrytu své duše i upřímně věřím, že ono pomyslné jablko nepadlo daleko od stromu a budete ode mě odcházet zdravější a veselejší, tak jako jste byli zvyklí u mojí mamky. Může se stát, že na vyřešení vašeho problému Vám doporučím jiného terapeuta, kterému věřím. Nejsem vševědoucí, což si plně uvědomuji a také Vám neslíbím žádné zázraky. Vše si v našem životě tvoříme sami. Jde jen o to pochopit jak a proč se nám to či ono děje. 

Důležitou roli v mém životě hraje psychologie, psychosomatika, fyzioterapie, chiropraxe, rehabilitace, masáže a neoddělitelnou součástí mého života je cvičení jógy, sm systému, čchi kungu a tai či,  což mi umožňuje nabídnout Vám - mým klientům komplexní cestu k uzdravení. 

Vše, co jsem se zatím v životě naučila Vám ráda poskytnu, abych Vám pomohla k radostnějšímu a zdravějšímu životu. 

Těším se na Vás, Hanka

 

Co můžete očekávat

Přátelský přístup a celostní terapie zahrnující klasické masáže, rehabilitace a tradiční čínskou medicínu, které pomohou uvolnit bloky ve Vašem těle a odstranit tím problémy jako jsou bolesti zad, tenisový loket, zmrzlé rameno, ale i bolesti hlavy a migrény, ekzémy, bolavé klouby apod. a dále práci na úrovni psychosomatiky, nastavení procesů pozitivního myšlení, doporučení cviků z jógy, SM Systému, tai či nebo čchi kungu a ozdravení duše a tak i těla.

 

Při práci používám bylinné produkty firmy Just, které zde můžete i zakoupit. Bylinky v naší rodině vždy hrály významnou roli v péči o zdravé tělo a duši a výrobky švýcarské firmy Just jsou roky prověřené nejen mnou a mojí rodinou. V případě, že máte o některý produkt zájem, ráda Vám poradím (produkty Just jsou dostupné pouze u přímých prodejců). Více zde:  www.tcm-masaze.eu/just/

Kontakt

Mgr. Hana Jelínková AURA STUDIO
TERAPIE, CVIČENÍ, MASÁŽE, ČÍNSKÁ MEDICÍNA:
Ondrova 12, Brno - Kníničky
PARKOVÁNÍ ZDARMA u domu případně parkoviště ul. Rekreační / Ondrova :)

BYSTRC
JÓGA, SM SYSTÉM, HORMONÁLNÍ JÓGA
Fleischnerova 1a, Brno (baletní sál, Bystrouška)

KNÍNIČKY
JÓGA, CVIČENÍ PRO SENIORY
Tělocvična, Ondrova 25
420605104913

aurastudio@seznam.cz